Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
  Trade fairs
  Toodete uudised
Press
    Press releases
    Press photos
    Press contact
  KAESER Report
  Reach
 
  

Uus „Mobilair M 31“ mobiilne kompressor polüetüleenist korpusega

 

Universaalne suruõhu jõujaam

pressinfo

Mugav, kergekaaluline, võimas ja efektiivne: need on ainult mõned tähtsaimad eelised, mis iseloomustavad uut mobiilset kompressorit „Mobilair M 31“ firmalt Kaeser Kompressoren. Tänu suruõhu tootlikkusele 3,15 m³/min (töörõhul 7 bar) tagab see kõrgema õhutootlikkuse võrreldes oma eelkäijaga ning pakub lisaks ainulaadseid valikulisi lisafunktsioone, nagu integreeritud generaator ja/või suruõhu järelkäsitluse seadmestik. Erirakenduste jaoks on saadaval ka statsionaarne versioon. Kompressori saab hõlpsasti paigaldada veoki kasti ning kinnitada selle põhjale.

“Mobilair M 31“ korrosiooni- ja kriimustuskindla, pulber-tsentrifugaalvalu meetodil valmistatud polüetüleenist mürasummutuskorpuse all peitub tõeline jõujaam: kruvielement koos energiasäästlike „Sigma Profile“ rootoritega on konstrueeritud katkematu režiimiga tööks ning seda käitab võimas vesijahutusega Kubota turbodiiselmootor. See võimaldab kompressoril „Mobilair 31“ tagada suruõhu tootlikkuse 3,15 m³/min rõhul 7 bar – oluliselt rohkem kui eelmised mudelid – mis teeb kompressorist ideaalse valiku näiteks kahe 20 kg suruõhuvasara samaaegseks suruõhuga varustamiseks või töötamiseks kombinatsioonis selliste tööriistadega nagu suruõhupritsid ja -labidad ning löökpuurid ja liivapritsiseadmed. Hõlpsasti manööverdatav kompressor on saadaval ka 7, 10, 12 ja 14 bar töörõhuga versioonidena rahuldamaks väga erinevaid nõudmisi. Kuid valikuvõimalusi on veel teisigi: kompressori „Mobilair 31“ saab varustada integreeritud järeljahuti ja suruõhuseparaatoriga, et tagada usaldusväärne jaheda ja kuiva õhuga varustamine, ning vajaduse korral isegi 6,5 kVA generaatoriga.

Muret pole vaja tunda ka külmadel hommikutel käivitamise pärast: kompressori standardvarustusse kuulub Kaeseri patenteeritud külmumisvastane süsteem Anti Frost Control, mis kaitseb suruõhutööriistu võimalike külma- ja korrosioonikahjustuste eest. Peale selle võimaldab laialt avatav mürakindel korpus kiiret ja hõlpsat juurdepääsu kõigile hoolduspunktidele. Kasulik lisavarustus on ka 20 m kergekaalulise voolikuga voolikutrummel, mis võimaldab suruõhuliini turvaliselt kokku kerida, et vältida selle otsa komistamise ohtu.

C-Mobilair31PELisaks muljetavaldavale jõudlusele iseloomustab uut “Mobilair 31” ka lai valik lisavarustust, mis tagab kompressori kasutamisel maksimaalse paindlikkuse.

 
KAESER home Sitemap
More Information
KAESER Tööriistakohver
Teabematerjal

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com