Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
  Trade fairs
  Toodete uudised
Press
    Press releases
    Press photos
    Press contact
  KAESER Report
  Reach
 
  

Uued kõrge jõudlusega filtrid Kaeser Kompressorenilt

 

Puhas suruõhk - enneolematu energiatõhusus

pressinfo

Nõuetelevastav suruõhutöötlus ja filtreerimine on hädavajalikud ettevõtetele, millel on vaja töökindlat kõrge kvaliteediga suruõhu allikat. Kaeseri uue põlvkonna filtrid ei paku mitte ainult vajalikku jõudlust, vaid ka enneolematut energiatõhusust.

Kaeser Kompressoreni uusim filtripõlvkond tagab suurepärase tõhususe ja minimaalse rõhkude vahe. Väike rõhkude vahe tähendab väiksemat energiakulu, kuid üksnes sellest ei ole palju kasu, kui filter ei suuda pakkuda nõutud suruõhukvaliteeti. Kaeseri filtrid pakuvad mõlemat: Nende jõudlusnäitajad vastavad filtrite kvaliteedistandardile ISO 12500-1 ja need kinnitas sõltumatu testimisagentuur. Seetõttu peab sügavate kurdudega KE (Kaeser Extra) koalestsentsfilter kinni 0,01 mg/m³ suurused aerosoolijäägid küllastunud rõhkude vahega, mis ei ületa 200 mbaari.

Filtrite valik katab aerosoolide, tolmu ja aurude filtreerimiseks neli erinevat elemendiklassi. Suruõhku saab seega töödelda vastavalt selle kasutamise vajaduse ja standardi ISO 8573-1 puhtusklassidega. Uuenduslikud filtrid sobivad kuni 16-baarise rõhuga temperatuuril kuni 66 °C ja on esialgu saadaval üheksas suuruses kuni 14,2 m³/min mahtude jaoks. 

Kohandatud suruõhupuhtus maksimaalse tõhususega

Filtrite muljetavaldav jõudlus on tingitud pea täielikult ümberdisainitud elemendipeadest. Selle koha peal välja töötatud patenteeritud lahenduse taga on Kaeseri aastakümnete pikkused kogemused suruõhu projekteerimisel. Uus disain suunab õhuvoolu õrnalt edasi nii, et see on uuenduslikus filtris ühtlaselt jaotatud. Lisaks tagavad eriti suured filtripinnad optimaalse filtreerimise, mille tagajärjeks on suurem filtreerimistõhusus väiksema rõhkude kao juures.

Laitmatu elemendiasendus

Filtripea ja korpuse ühendamiseks on kasutatud bajonettühendust. Uuenduslik integreeritud ja positiivne paigaldamisjuhik tagab selle, et korpus ja elemendid oleksid pärast filtrielemendi ja tihendi vahetust alati automaatselt õigesti ühendatud. Stopperkruvi fikseerib korpuse selle lõpppositsiooni ja kinnitab selle samaaegselt. Kui see valesti kokku pannakse, ei sulgu ühendus ja on kuulda suruõhu lekkimist.

Vastupidav ja lihtsalt paigaldatav korpus

Kaeseri filtrikorpused on valmistatud korrosioonikindlast alumiiniumist ning need on pika ja töökindla kasutusea tagamiseks kaetud passiveerimiskihiga. Need on saadaval erinevate nimimõõdetega suruõhu ühendusäärikutega, et muuta paigaldus võimalikult lihtsaks. Saadaval on ka arvukalt muid võimalusi ja palju lisandivalikuid

Kaeseri suurepärane filtriseeria tagab töökindla ja tõhusa vastavuse standardi ISO 8573-1 kvaliteediklassidega. Filtrimudelid on täpselt kompressorite ja õhutöötlusosadega sobitatud ning neid on võimalik kohandada nende kasutusalaga.

 

FilterKaeseri järgmise põlvkonna filtrid pakuvad suurepärast tõhusust minimaalse rõhkude kao juures.

Filter

Filter

 
KAESER home Sitemap
More Information
KAESER Tööriistakohver
Teabematerjal

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com