Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
  Trade fairs
  Toodete uudised
Press
    Press releases
    Press photos
    Press contact
  KAESER Report
  Reach
 
  

Uuendusliku soojussalvestustehnoloogiaga uus jahutuskuivati

 

Palju suurem salvestustihedus

pressinfo

Kaeser Kompressoreni uus Secotec TF jahutuskuivati on omataoliste seas erakordselt kompaktne. Mõistagi tagab see tõhusa ja kvaliteetse suruõhutarne. Tänu oma uuenduslikule soojussalvestussüsteemile ja madalale energiatarbimisele viib Secotec TF suruõhu jahutuskuivatite töö piire kaugemale, kui kunagi varem.

Tõhus ja töökindel suruõhu töötlemine on ökonoomse suruõhu tootmise seisukohalt ülioluline. Kaeseri üliedukate energiasäästlike jahutuskuivatite teine põlvkond on tõeliselt muljetavaldav. Peale selle, et nad võtavad vaid poole esimese põlvkonna kuivatite ruumist koos kõrgema hinnangu ja väiksema rõhukaoga, on nad ka oluliselt kergemad ja kulutavad palju vähem energiat.

Secotec-i seeria soojussalvestuskuivatid on nüüd saadaval suruõhu läbivooluhulkadele, mis küündivad kuni 34 m³/min ja mille jõudlus on seega nüüd vahemikus 17 kuni 34 m³/min Selle on teinud võimalikuks uuenduslik olekut muutva materjaliga (phase-change material - PCM) soojussalvestussüsteem, mis on 98% kompaktsem, kui tavalised salvestusvahendid. Soojusenergia talletatakse samal ajal kui PCM on tsüklitena tahkes ja vedelas olekus. Uuenduslik Secotec TF seeria on seetõttu sama soojusmahtuvusega tavaliste mudelitega võrreldes tunduvalt kompaktsem. Seeria ökoloogiline jalajälg on kuni 46% väiksem ja nad on umbes 60% kergemad kui teistel soojussalvestiga kuivatid. Seega ei ole Secotec TF kuivatitele koha leidmine ja nende paigaldamine olnud kunagi lihtsam, eriti tänu sellele, et seadme kaks külge on võimalik paigaldada praktiliselt vastu seina.

Jahutuskuivati sisaldab Sigma Control Smart mikroprotsessoripõhist juhtimisseadet, mis juhib soojussalvestusprotsessi. Sellel on nii alarmide ja töösõnumite mälu kui ka sisse/väljas lülitamiseks mõeldud juhtumispult.

Kuivatite kompaktne disain võimaldab vähendada rõhukadu terves kuivatis 0,15 baarini. Võrrelge seda tavaliste kuivatitega, mille rõhulangus on 0,20 baari ja kõrgem. Tähelepanuväärne on ka Secotec TF kuivatite madal energiavajadus. Üksiksasjalikult projekteeritud uus süsteem kasutab vähem kui 87 vatti kuupmeetri kuivatatava õhu kohta, mis on jahutuskuivatite vallas uus verstapost. Tavalised mudelid kasutavad keskmiselt 200 kuni 250 vatti. Peale selle tagab uus disain minimaalne hooldamisvajaduse ning hooldus on tehtud kiireks ja lihtsaks. Uue Secotec TF-i jaoks on olemas mitmeid praktilisi võimalusi, sh küljele paigaldatud suruõhuühendused.

Uued ja tõhusad TF mudelid on nüüd saadaval õhkjahutusega variantides.

SecotecUus Secotec TF kuivatab suure hulga suruõhku muljetavaldavalt madala energiakuluga. Tänu kompaktsele soojussalvestile on nüüd esmakordselt saadaval ruumi kokku hoidvad jahutuskuivatid koos äärmiselt tõhusa osalise koormusereguleerimisega.

Secotec-TF-251-047-m

Secotec-TF-251-052-m

 
KAESER home Sitemap
More Information
KAESER Tööriistakohver
Teabematerjal

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com