Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
  Trade fairs
  Toodete uudised
Press
    Press releases
    Press photos
    Press contact
  KAESER Report
  Reach
 
  

Futuristlik tootmine

 

pressinfo

Esmaspäeval, 26. mail 2014, käivitas Kaeser Kompressoren projekti kahe innovatiivse kompressoritehase ehitamiseks, millede kogupindala kokku on üle 20 000 ruutmeetri.

Coburg - peamiselt Coburgis tegutsev suruõhule spetsialiseerunud Kaeser Kompressoren on juba aastaid näidanud tublit ja stabiilset kasvu: Pole siis ime, et tootmisvõimsust suurendada tuleb.

Äsja projekteeritud intelligentsed tehased paistavad silma suurema jätkusuutliku tootlikkuse ja paindlikkusega ning on eelkõige mõeldud kaasaegsete kruvikompressorite ehitamiseks, mis on üheks ettevõtte põhitegevuseks.

"Investeering peaks ideaalis aitama meil kasvada ja edasi liikuda. Meie strateegia esirinnas oleva Industry 4.0-ga on kompressorite tootmine tulevikus läbi põimunud sise- ja välislogistikaga ja nende tulevase müügi ja turundusega tehases. Eesmärkideks on ehitada uusi ja tippkvaliteetseid uuenduslikke tooteid, suurendada tootlikkust ja minimeerida ooteaegu. Ütlematagi on selge, et me soovime jääda truuks oma Coburgi asukohale ning ehitame need innovatiivsed hooned seetõttu oma traditsioonilisele asukohale," ütles ettevõtte tegevjuht Thomas Kaeser.

Tootmishallid ehitatakse paralleelselt Staatsstraßega ja need ulatuvad uuest ringteest vanani. Kahe struktuuri vahele ehitatakse logistikahoone. Tagaosas asuv sild transpordib valmis kompressorid automaatselt ülimoodsasse jaotuskeskusesse.

Ehitustegevus on planeeritud lõpetada 2016. aasta juunis. Kompressoreid kasutatakse mitmesugustes tehastes kõigis majandusharudes, sh mehaaniliste algseadmete tootmine, autotööstus, farmaatsiatööstus, kemikaalitööstus, puidutöötlemine ja mööbli valmistamine, kaevandamine ja ehitus ning kalakasvatus, reoveerajatised ja lahtiste kaupade edasitoimetamine. Suruõhku kasutatakse koguni haiglates ja hambaarstikabinettides.

SpatenstichKahe uue innovatiivse Kaeser Kompressoreni tehase nurgakivitseremoonia (vasakult paremale): Bernhard Brand (kruvikompressorite tootmise keskus Rotary Screw Production Centre), dr Birgit Weber (Coburgi teine linnapea), Thomas Kaeser, Tina-Maria Vlantoussi-Kaeser, Lord Mayor Norbert Tessmer, Dirk Eichhorn-Mödel (Kaeseri ehitusettevõte), Friedrich Herdan (Coburgi kaubandus- ja tööstuskoja president).

 
KAESER home Sitemap
More Information
KAESER Tööriistakohver
Teabematerjal

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com