Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
  Kruvikompressorid
  OILFREE.AIR
  Kolbkompressorid
  Suruõhu järelkäsitlus
  Juhtimissüsteemid
  Vaakumkruvipumbad
Puhurid
  COMPACT.seeria rootorpuhurid kuni 132 kW
    Suured rootorpuhurid kuni 250 kW
    Rootorpuhurid – puhuri plokid
    Kruvipuhurid kuni 110 kW
  Portatiivsed ehituskompressorid
  KAESER-originaalvaruosad
  SIGMA PET AIR - terviklahendus
  Suruõhu sisseost teenusena
  Industry 4.0
 
  

Kompaktsed rootorpuhurid – oluline kokkuhoid

 

COMPACT-seeria

Tehnilised andmed
Jõudlus: 1,5 kuni 93 m³/min
Ülerõhk kuni 1000 mbar
Vaakum kuni 500 mbar

COMPACT

Kompaktne konstruktsioon
Arukas konstruktsioon võimaldab kõiki hooldus- ja remonditöid teostada kas iga seadme esiküljelt või pealt. COMPACT-seeria rootorpuhureid saab tänu sellele paigaldada otse üksteise kõrvale, sest kõik komponendid on integreeritud ühte seadmesse. Kõik toruühendused ja jahutusõhu avad asuvad masina taga, mis muudab mitme seadme kõrvuti ja kompaktse paigaldamise veelgi lihtsamaks.
Optimaalne juurdepääs komponentidele esiküljelt
– Kiilrihma pingutusseade ja pingsusnäidik (suurematel masinatel on kaheosaline rihmakaitse)
– Õhufiltri ülevaatus ja vahetamine 
– Mootori ühendusklemmide plokk
– Õli tühjendus- ja täitekork, õlitaseme kontrollimine
3-lobe OMEGA block   Kolme labaga KAESER OMEGA puhuriplokk
Ülerõhkudele kuni 1000 mbar(g), väljalasketemperatuurid kuni 160 °C, lai reguleerimisvahemik sageduse järgi kontrollitava käitusega, Q 2.5 rootori tasakaalustus vaiksemaks töötamiseks, pikem kasutusiga ja minimaalne hooldusvajadus.
belt tensioning   Automaatne rihmapingutus
Täpne rihma pingutussüsteem tagab silmapaistva efektiivsuse ja pikendab rihma tööiga, vähendades tänu sellele remondi- ja hoolduskulutusi.
sight glasses   Õlitaseme kontroll ühe hetkega
Suured, selgesti nähtavad vaateklaasid, tagavad kiire ja lihtsa õlitaseme kontrolli.
   Andurid
Suur hulk andureid ja lüliteid rõhu, temperatuuri, pöörlemiskiiruse, õlitaseme ja filtrite jälgimiseks tagab rootorpuhuri usaldusväärse töötamise ja võimaldab kaugseiret ning töörežiimi visualiseerimist.
   SIGMA CONTROL 2
SIGMA CONTROL 2 tagab puhuri tõhusa juhtimise ja järelevalve. Selge ning loogiline ekraan ja RFID-lugeja tagavad optimaalse kommunikatsiooni ja turvalisuse, samal ajal kui erinevad liidesed pakuvad mugavat paindlikkust andmesiini ühendamiseks. SD-kaardi pesa muudab uuenduste lisamise kiireks ja lihtsaks.
   Madalad käituskulud
Puhurisüsteemi kogu kasutusea perioodile arvestatuna ületavad energiakulud algseid investeerimiskulusid mitmekordselt. Seetõttu on iga KAESERI puhur varustatud üliefektiivse puhuriplokiga, mida iseloomustavad OMEGA profiiliga rootorid ning IE3 elektrimootor, et tagada maksimaalne energiasääst ja süsteemi väljapaistev sooritusvõime.
   Õhu sissevool
Puhuri ja mootori jahutusõhk imetakse sisse jahedamast välisõhust väljastpoolt mürasummutuskorpust. See mitte ainult ei paranda mootori ja laagri jahutuse tõhusust, vaid saavutab sama suure veojõu juures suurema tootlikkuse (Nm³) ja tänu sellele energia väiksema erikulu.
   Minimaalne pulsatsioon ja vaikne töötamine
Kuna edastatava õhu pulsatsioonid võivad ühendatud torustiku panna müra genereerima, on KAESERi rootorpuhurid konstrueeritud nii, et nad minimeerivad nii masinalt endalt kui edastatavalt õhult pärit müraheitmeid. KAESERi Compact-seeria rootorpuhurite kolmelabalised puhuriplokid minimeerivad edastatava õhu pulsatsiooni, kusjuures jääkmüra heitmed neelab seadme kõrge efektiivsusega müraisolatsioonikorpus, kus kasutatakse isolatsioonmaterjalina kuumuskindlat Trevira® polüestervilla.
   Paigaldamine välistingimustesse
KAESERi kompressorite paigaldamine välistingimustesse on lihtne ja odav. Tänu spetsiaalselt konstrueeritud vihmakindlatele õhu sisselaskeavadele, koos linnutõkke varjetega, on rootorpuhurid võimelised töötama nagu tavaliselt. Välistingimustesse paigaldamine tähendab ka, et töökeskkonna müratasemed on veelgi väiksemad.
 
KAESER home Sitemap
More Information
Uuenduslik kompaktne paigalduskontseptsioon
Õige puhuriplokk iga lahenduse jaoks
Kõrge kvaliteet tänu tänapäevastele valmistusmenetelmadele
KAESER-puhurite projekteerimine ja tarvikud
Prospekt:
COMPACT
BB - HB

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com