Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
  Kruvikompressorid
  OILFREE.AIR
  Kolbkompressorid
  Suruõhu järelkäsitlus
  Juhtimissüsteemid
  Vaakumkruvipumbad
Puhurid
    COMPACT.seeria rootorpuhurid kuni 132 kW
    Suured rootorpuhurid kuni 250 kW
    Rootorpuhurid – puhuri plokid
  Kruvipuhurid kuni 110 kW
  Portatiivsed ehituskompressorid
  KAESER-originaalvaruosad
  SIGMA PET AIR - terviklahendus
  Suruõhu sisseost teenusena
  Industry 4.0
 
  

EBS - kruvipuhurite tõhususe uus tase

 

Rohkem õhku oma raha eest


KAESERI kruvipuhurid vähendavad energiakulusid kuni 35 protsenti võrreldes tavapäraste kruvipuhuritega ja saavutavad isegi praegu saada olevate kruvipuhuritega võrreldes olulist energiasäästu. Puhuri kompressoriblokkide ja SIGMA PROFILE rootorite, optimeeritud vooluga komponentide, tõhusa energiaülekande ja veokomponentide kombinatsioon tagab suurepärase töö, selle tagab KAESER kooskõlas standardi ISO 1217 nõuetega.


Õhk ühe nupuvajutusega

Kasutajasõbralike valmislahendustena on KAESERI kruvipuhurid tarvis lihtsalt paigaldada õhujaotussüsteemi ja elektrivõrku ühendada - ongi valmis! Vaevarikkad tööd nagu õliga täitmine, veorihma paigaldamine, mootori kohandamine, sobiva sagedusmuunduri hankimine, programmeerimine, kaabeldus vastavalt EMC määrustele, elektriskeemide joonistamine, CE ja EMC sertifitseerimise korraldamine jne on õnneks minevik. Pole kahtlustki: süsteemitootja poolt pakutud terviklikud sertifitseeritud masinaid säästavad aega ja raha ning töötavad seejuures palju aastaid usaldusväärselt.

SIGMA PROFILE´ga puhurite kompressoriplokid

Ülitõhusad puhuri kompressorblokid ühendavad laia reguleerimispiirkonna praktiliselt konstantse erivõimsusega. SIGMA PROFILE ´ga rootoritega varustatult tagavad nad maksimaalse õhutarne ja hoiavad energiatarbimise absoluutse miinimumi juures.
Terviklikud andurid

Suur valik andureid ja lüliteid rõhu, temperatuuri, kiiruse, õlitaseme ja filtrite jälgimiseks tagab puhurite usaldusväärse töö ja võimaldab kaugseiret ja töörežiimi visualiseerimist.
START CONTROL (STC)

Integreeritud Y-Δ-starteriga versioon töötab konstantsel kiirusel ja on varustatud kõrgkvaliteetse kontaktori, ülekoormuskaitse katkesti ja faasikao jälgimisega. Komplekti täiustab SIGMA CONTROL 2 ja usaldusväärne hädaseiskamissüsteem.
SIGMA FREQUENCY CONTROL (SFC) sagedusregulaator

SFC sagedusregulaator kohandab muudetava kiiruse reguleerimise abil puhuri tööd, ühildades vajamineva õhu hulgaga. Kõik on kohe kasutamiseks valmis, kuna kogu programmeerimine ja parametriseerimine on teostatud tehases.
 
KAESER home Sitemap
More Information
SIGMA PROFILE puhurite kompressoriplokid
Prospekt:
CBS, DBS, EBS, FBS, HBS series

Tehnika viimase sõna järgi valmistatud uute EBS-i pöördpuhuri pakettidega puhuriseadise tutvustus

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com