Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
  Kruvikompressorid
  OILFREE.AIR
  Kolbkompressorid
Suruõhu järelkäsitlus
    Kuivatus
  Filtreerimine
      KAESER FILTER kuni 14.2 m³/min
      Filterid alates 18.5 m³/min
      Kõrgsurvefiltrid
      Aktiivsöe absorbeerija
      Vedelikueraldaja
    Suruõhuvõrgu täitesüsteem DHS
    Suruõhumahutid
    Kondensaadi käitlemistehnoloogia
  Juhtimissüsteemid
  Vaakumkruvipumbad
  Puhurid
  Portatiivsed ehituskompressorid
  KAESER-originaalvaruosad
  SIGMA PET AIR - terviklahendus
  Suruõhu sisseost teenusena
  Industry 4.0
 
  

KAESER suruõhufiltrid – Töökindlad ja efektiivsed

 

KAESER FILTER

Suruõhufiltrid keermestatud ühendustega kuni 14.2 m³/min

KAESER FILTER tooted on võtmetähtsusega komponendid kõigile standardi ISO 8573-1 kvaliteediklassidele vastava suruõhuga varustamisel ning need täidavad oma ülesandeid minimaalse rõhkude kaoga.
Lisaks sellele ei taga selle hooldussõbralik disain mitte ainult korpuse lihtsa ja vigadeta avamise ja sulgemise, vaid võimaldab ka filter-elemendi kiiret ja puhast vahetamist.

Äärikühendusega suruõhufiltrid kuni 330 m³/min

Suurte suruõhuvoolude jaoks pakub Kaeser kompaktse ehitusega filtreid, millel on äärikuühendused. Suured nominaalläbimõõdud tagavad minimaalse rõhukao. Filtrid on soovi korral saadaval kas mehaanilise või automaatse ja elektroonilise kondensaadi äravooluga.

Kõrgsurvefiltrid - roostevabast terasest versioonid kuni 45 baarini

Kõrgsurverakendustes, näiteks PET-taara tootmises kasutatavad KAESERI kõrgsurvefiltrid on saadaval kuni 45-baariste töösurvete jaoks. Kõrgesurvefiltreid iseloomustavad nende roostevabast terasest korpused. Saadaval on viie eri klassi filtrielemente, alates eelfiltritest kuni aktiivsõefiltriteni. KAESERI kõrgsurvefiltrid saab varustada ka elektrooniliselt astmeliselt juhitava ECO-DRAIN kondensaadi äravooluga (PN63).

Aktiivsöe absorbeerija

Madala hooldusvajaduse ja kõrge suruõhu kvaliteedi tagamiseks paigaldage oma süsteemi ACT aktiivsöe absorbeerija, et eemaldada õliaurud pärast suruõhu puhastuse ja eelfiltreerimise protsesse. Eelisteks on: Minimaalne jääkõlisisaldus kuni 0.003 mg/m³ (oluliselt madalam, kui Klass 1 piirnõuded vastavalt standardile ISO 8573-1), suur maht ja optimeeritud vool tähendavad, et pika tööeaga aktiivsüsi kestab tavaliselt üle 10,000 töötunni.> Suured sisse/väljalaskeavad tagavad ühtlasi madala rõhukao ja väga efektiivse töö.

Tsüklonseparaatorid

KAESERI tsüklonseparaatorid eemaldavad suruõhust suured kondensaadikogused ja suuremad tahked osakesed. Tänu optimeeritud tsentrifuug- ja eralduselementidele on nad tavalise töö korral (20 - 100% voolumahust) võimelised saavutama erakordselt stabiilsel eraldamismäära - kuni 99%. Nõuetekohaselt kompressori ja jahutuskuivati vahele paigaldatult suurendab see tsüklonseparaator kuivati tõhusust ja reserve. Nõnda on vajalikku rõhu kondenseerumispunkti võimalik säilitada ka kõrgemate välistemperatuuride juures.

 
KAESER home Sitemap
More Information
Prospektid:
KAESER FILTER
ACT
Compressed air treatment

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com