Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
  Kruvikompressorid
  OILFREE.AIR
  Kolbkompressorid
  Suruõhu järelkäsitlus
  Juhtimissüsteemid
  Vaakumkruvipumbad
  Puhurid
  Portatiivsed ehituskompressorid
KAESER-originaalvaruosad
    Vahetatavad filterelemendid
  SIGMA PET AIR - terviklahendus
  Suruõhu sisseost teenusena
  Industry 4.0
 
  

KAESERi originaalvaruosad on energeetiliselt tõhusad ning turvalised

 

Milleks riskida?
KAESERi originaalvaruosad on oma töökindlust ja kasutusiga pikaajalistes testides tõestanud. KAESERi hoolde- ja varuosad tagavad kontrollitud kvaliteedi.

SIGMA FLUID
SIGMA FLUID jahutusvedelikud pakuvad parimat kaitset kulumise vastu, on ülipika kasutuseaga, tagavad optimaalse määrimise kõikide temperatuuride puhul ja lihtsustavad kondensaadi töötlemist.
SIGMA FLUID
Vahetusplokid
KAESERi kompressori vahetusplokid ei jää tänu ploki korpuse geomeetrilistele mõõtmetele ja laagrite hoolikale ning täpsele reguleerimisele uutele plokkidele kvaliteedi, tõhususe ja seisuaja poolest vähimalgi määral alla.
exchange airends
Hoolduskomplektid
KAESERi hoolduskomplektid sisaldavad hooldeosi, mis on meie kogemustele tuginedes kõige olulisemad. Nii on need vajadusel koheselt käepärast ja tagavad kompressori maksimaalse käideldavuse.
service kits
Filterelemendid
KAESERi filterelemendid tagavad kindla filtreerimise minimaalse rõhukao juures: tihendatud filtrikorpus, roostevabast terasest kaitsekorpus, vedelike- ja happekindel. Uudsed koelestsentsfiltrid filtreerivad ka väikese läbivoolu puhul optimaalselt.
filter elements
Aktiivsöefiltrid
KAESERi aktiivsöefiltri-elemendid täidavad tänu sobivusele, peenele filtrile ja kõrgele eraldusvõimele kõiki seaduses ettenähtud heitveemääruseid. Need pakuvad pikki kasutusaegasid, ilma, et filtreerimise kvaliteet väheneks.
activated carbon filters
Õlieraldusseparaatori filtri komplekt
Komplekt sisaldab vastava kompressoriga sobivaid õlieraldusfiltrit ja vajalikke tihendeid. Ainult KAESERi originaalvaruosad tagavad vähima võimaliku jääkõli sisalduse.
separator cartridge kit
Õhufiltri vahetuselement
Suured õhufiltri vahetuselemendid kaitsevad kompressoriplokki usaldusväärselt mustuse ja tolmuosakeste sissetungimise eest. Seega aitavad need tagada kompressori pikka kasutusiga.
filter element
Hooldusleping
Teie suruõhuseadme turvalisuse tagamiseks ja väärtuse säilimiseks
KAESER KOMPRESSOREN on filiaalide ja kompetentsete partnerite kaudu esindatud kõikjal maailmas. Tänu tihedale hooldusvõrgustikule, nutikale logistikasüsteemile ja kvalifitseeritud personalile on Teie läheduses alati mõni KAESERi poolt koolitatud hooldespetsialist ja vajaliku KAESERi originaalvaruosa õigeaegne saabumine on alati tagatud.
 
KAESER home Sitemap
More Information

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com