Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
  Kruvikompressorid
  OILFREE.AIR
Kolbkompressorid
    CLASSIC-seeria
    PREMIUM-seeria
  EUROCOMP-seeria
    AIRBOX / AIRBOX CENTER
    Tööstuslikud kolbkompressorid
    Rõhutõstekompressorid
  Suruõhu järelkäsitlus
  Juhtimissüsteemid
  Vaakumkruvipumbad
  Puhurid
  Portatiivsed ehituskompressorid
  KAESER-originaalvaruosad
  SIGMA PET AIR - terviklahendus
  Suruõhu sisseost teenusena
  Industry 4.0
 
  

Kolbkompressorid EUROCOMP

 

Tehnilised andmed

Seeria EUROCOMP
Õhutootlikkus: 112 kuni 1050 l/min
Rõhk: 10 kuni 15 bar

eurocomp

EUROCOMP – vintske kompressor raske töö jaoks

Statsionaarseid KAESERi kolbkompressoreid seeriast EUROCOMP on juba aastaid kasutatud väga edukalt käsitöönduses, väikeettevõtetes ja tööstuses. Valikuvõimalus horisontaalselt, vertikaalselt või eraldi paigaldatava suruõhumahuti vahel pakub võimalusi erinevate võimalike paigaldustingimuste jaoks.

KAESERi EUROCOMP-kolbkompressorite eelised: kompressori tähtsaimad komponendid, nagu kompressoriplokk ja elektrimootor on kvaliteediga „Made in Germany“, mis tähendab, et nende konstruktsioon ja tehnoloogia vastavad kõrgeimatele standarditele. Kvaliteet väljendub EUROCOMP-kompressori kasutaja jaoks suuremas suruõhuvõimsuses ja seadme märkimisväärselt pikemas kasutuseas. EUROCOMP-kompressorid on välja töötatud ja valmistatud aastatepikkuseks tööks ning need tagavad sõltumatu varustuse kvaliteetse suruõhuga.


quality   Kvaliteetne KAESER kompressoriblokk - Valmistatud Saksamaal
Iga Eurocomp kompressoribloki komponent valmistatakse range kontrolli all ülima hoolega esmaklassilistest materjalidest ning monteeritakse asjatundlikult kokku. Jõuülekande kaod praktiliselt puuduvad kuna vastupidav elektrimootor ja kompressor on üksteisega otse ühendatud.
cooling   Ülitõhus jahutus
Arvukate jahutusribide, suruõhu väljumisava juures asetsevate jahutuselementide ja suure ventilaatoritiivikuga EUROCOMP-kolbkompressorite ülimalt efektiivne jahutussüsteem hoiab suruõhu- ja õlitemperatuuri madalal. See muudab kompressori ja suruõhuseadmed hõlpsasti kättesaadavaks ning pikendab nende kasutusiga.
valves   Korrosioonikindlad klapid
Eurocomp kompressoritel on roostevabast terasest klapikeeled ja käigupiirajad, mis vähendavad koksistumist, parandavad väljalaskeklapi sulgumise tihedust ning pikendavad nende tööiga.
   Kvaliteet „Made in Germany“
Kompressori tähtsaimad komponendid, nagu kompressoriplokk ja elektrimootor on kvaliteediga „Made in Germany“, mis tähendab, et nende konstruktsioon ja tehnoloogia vastavad kõrgeimatele standarditele. KAESERi EUROCOMP-kompressorid on välja töötatud ja valmistatud aastatepikkuseks tööks ning need tagavad sõltumatu varustuse kvaliteetse suruõhuga.
 
KAESER home Sitemap
More Information
Igaks vajaduseks õige mudel
Prospekt:
EUROCOMP

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com