Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
  Kruvikompressorid
  OILFREE.AIR
Kolbkompressorid
    CLASSIC-seeria
    PREMIUM-seeria
    EUROCOMP-seeria
    AIRBOX / AIRBOX CENTER
    Tööstuslikud kolbkompressorid
    Rõhutõstekompressorid
  Suruõhu järelkäsitlus
  Juhtimissüsteemid
  Vaakumkruvipumbad
  Puhurid
  Portatiivsed ehituskompressorid
  KAESER-originaalvaruosad
  SIGMA PET AIR - terviklahendus
  Suruõhu sisseost teenusena
  Industry 4.0
 
  

Kolbkompressorid

 

Tehnilise töö ja tööstusliku tootmise kvaliteet ja efektiivsus sõltub paljuski kasutatavatest tööriistadest ja seadmetest. Kaasaegsed kolbkompressorid suudavad pakkuda efektiivseid lahendusi paljude suruõhusüsteemide jaoks. KAESERi ulatuslik kolbkompressorite valik sisaldab arvukalt erinevaid mudeleid ja võimsusi iga erineva suruõhuvajaduse tarbeks.CLASSIC - kolbkompressorid

KAESER CLASSIC-seeria kolbkompressorid on konstrueeritud ja ehitatud rangeimatele kvaliteedistandarditele vastavalt, hinnavalikul on aga arvestatud väikeste ja alustavate ettevõtete vajadusi, andmata järele efektiivsuses, töökindluses ja vastupidavuses.

Igale lahendusele sobivate mudelitega CLASSIC-seeria kolbkompressorid vajavad minimaalset hooldust ja on mõeldud aastatepikkuseks efektiivseks ning usaldusväärseks tööks.

PREMIUM - kolbkompressorid

Kõrgeimate kvaliteedistandardite kohaselt toodetud KAESERi PREMIUM - seeria kolbkompressorid on erakordselt töökindlad ja mitmekülgsed.

Selles hoolikalt konstrueeritud tootevalikus on kasutatud ainult parimaid materjale, et tagada maksimaalne jõudlus, efektiivsus ja vastupidavus. Need eelised koos minimaalse hooldusvajadusega muudavad PREMIUM - seeria tooted ideaalseks valikuks kõikide erinevate töökojalahenduste jaoks.

EUROCOMP - kolbkompressorid

KAESERi statsionaarselt paigaldatavad EUROCOMP - kolbkompressorid on ideaalsed töökoja-, kaubanduslike ja tööstuslike lahenduste jaoks, mis vajavad suuremaid suruõhukoguseid. Hprisontaalse, vertikaalse või eraldi suruõhuressiiveriga EUROCOMP - seeria kompressoreid võib paigaldada sobivalt praktiliselt kõikjale.

KAESER EUROCOMP - kolbkompressoritel on kvaliteetsed Saksamaal toodetud kompressoriplokid, efektiivsed alumiiniumist järeljahutid ja otseülekanne, mis tagavad maksimaalse tööea ja töökindluse.

AIRBOX / AIRBOX CENTER Reciprocating Compressors

The new AIRBOX and AIRBOX CENTER ranges from KAESER are the first reciprocating compressors to feature the advanced SIGMA CONTROL basic compressor controller.

The AIRBOX and all-in-one AIRBOX CENTER – which features an integrated compressed air receiver, refrigeration dryer and optional filters – are delivered ready for immediate operation and include a switch cabinet.

Energy-saving IE2 motors ensure efficient compressed air production and outstanding performance.

Tööstuslikud kolbkompressorid

KAESER tööstuslikud kolbkompressorid on erakordselt töökindlad, tugeva konstruktsiooniga, vastupidavad ja mitmekülgsed ning vajavad minimaalselt hooldust.

Toodetud rohkem, kui 80 aasta jooksul kogutud kogemuste ja teadmiste põhjal, on KAESER - kompressorid "Made in Germany" vastavalt kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, et tagada erakordselt täielik suruõhu varustus ja efektiivsus.

Rõhutõstekompressorid

KAESER KOMPRESSOREN pakub laias valikus täpselt konstrueeritud võimsaid rõhutõstekompressoreid , mis suudavad tõsta suruõhu töörõhu kruvikompressoritega toodetud süsteemirõhust tasemeni kuni 45 bar (g). Need sobivad ideaalselt kasutamiseks koos SIGMA PET AIR - süsteemide ja KAESER- kruvikompressoritega.

 
KAESER home Sitemap
More Information
KAESER Tööriistakohver
Teabematerjal

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com