Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
  Kruvikompressorid
  OILFREE.AIR
Kolbkompressorid
    CLASSIC-seeria
    PREMIUM-seeria
    EUROCOMP-seeria
    AIRBOX / AIRBOX CENTER
  Tööstuslikud kolbkompressorid
      Dual-seadmed
      Kompressoriagregaadid
      Õlivabad kompressorid
      Spetsiaalsed lahendused
    Rõhutõstekompressorid
  Suruõhu järelkäsitlus
  Juhtimissüsteemid
  Vaakumkruvipumbad
  Puhurid
  Portatiivsed ehituskompressorid
  KAESER-originaalvaruosad
  SIGMA PET AIR - terviklahendus
  Suruõhu sisseost teenusena
  Industry 4.0
 
  

Tööstuslikud kolbkompressorid

 


Individuaalsed lahendused moodulpõhimõttel


Kvaliteet: "Valmistatud Saksamaal"
Valmistatud Saksamaal: See fraas tähistab Kaeseri jätkuvat pühendumust spetsiaalselt kohandatud suruõhu lahenduste loomisele, mis annavad kliendile ületamatu rahulolutunde.
Iga kompressoriblokk on ülima tähelepanelikkusega valmistatud ja testitud kõige kõrgemate kvaliteedistandardite kohaselt Kaeseri kolbkompressorite tootmiskeskuses Saksamaal Coburgis.
Lisaks tarnitakse teised detailid, nagu rõhulülitid, solenoidklapid ja suruõhu ressiiverid ainult neil tootjatelt, kes jagavad KAESERi pühendumusele toota esmaklassilisi tooteid. Iga süsteemi loogiline moodullahendus tagab maksimaalse paindlikkuse, mis mitte ainult ei võimaldab kohandada süsteemi töönäitajaid täpselt vastavalt nõudmitele vaid tagab ka optimaalse jõudluse.

made in germany   Valmistatud Saksamaal
KAESER kompressoriblokid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest. Iga komponent on valmistatud, kontrollitud ning monteeritud ülima hoole ja täpsusega. Tulemuseks on väga vastupidav kompressor, mis ühendab endas silmapaistva tootlikkuse ning ületamatu energiaefektiivsuse.
zylinder   Kulumiskindel silinder
Meie spetsiaalse mehaanilise töötlemise tulemusena saadakse silindri sisepinna perfektne viimistlus, mis muudab kompressori sissetöötamise mitte vajalikuks kuna seadme esimese käivitamise järel ei toimu enam mingit olulist kulumist.
valves   Roostevabast terasest klapid
Roostevabast terasest klapikeeled on varustatud käigupiirajatega, mis tagavad klapi õhukindla sulgemise ning väldivad õlisüsiniku kogunemist. Tulemuseks on erakordselt pikk tööiga ja kõrge vastupidavus.
manufacturing   Täppisvalmistamine
Kasutades parimaid võimalikke tootmistingimusi ning enam kui 80 aasta pikkust täppisseadmete valmistamise kogemust garanteerivad KAESERi oskused ja teadmised kõrgeima kvaliteedistandardiga toodete valimimise.
function check   Kvaliteedijuhtimissüsteemi katsetus
Kõik komponendid läbivad enne tarnimist põhjalikud katsetused. Kõik komponendid peavad läbima meie Kvaliteedijuhtimissüsteemi poolt ette nähtud ranged katsetused.
 
KAESER home Sitemap
More Information
Prospekt:
Industrial Quality

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com