Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
Kruvikompressorid
    Soojuse taaskasutus
    Standardsed kruvikompressorid
    Jahutuskuivatiga kruvikompressorid
    Muutuva pöörlemiskiirusega kruvikompressorid
  OILFREE.AIR
  Kolbkompressorid
  Suruõhu järelkäsitlus
  Juhtimissüsteemid
  Vaakumkruvipumbad
  Puhurid
  Portatiivsed ehituskompressorid
  KAESER-originaalvaruosad
  SIGMA PET AIR - terviklahendus
  Suruõhu sisseost teenusena
  Industry 4.0
 
  

Rohkem suruõhku väiksema energiakuluga

 

Väikesed kulutused

Kompressori soetamis- ja hoolduskulud moodustavad ainult väikese osa kõigist teie kulutustest. Põhilise osa kõigist kulutustest kruvikompressorile moodustavad kulutused elektrienergiale kogu kasutamisaja vältel, need võivad olla kuni neli korda suuremad ostuhinnast. Energiasäästlike KAESERi kruvikompressoritega saavad ettevõtted oma suruõhuvarustuse üldkulusid oluliselt langetada..

Täiendav kulude kokkuhoid ja keskkonna säästmine tänu soojuse taaskasutusele:
Kruvikompressorisse suunatud elektrienergia muundatakse 100% ümber soojusenergiaks. Kuni 96% sellest energiast on taaskasutatav ja seda saab kasutada soojustehniliselt. Nii saab iga aasta säästa tuhandeid eurosid ja mitmeid tonne CO2-emissioone.
Säästu täpne suurus sõltub kompressori suurusest ja kasutatud energiakandjast (elekter, gaas, kütteõli). Ka mitmeid vanemaid kompressoreid saab täiendada soojuse taaskasutussüsteemiga.

Sigma Control

Energiasäästlikud kontrollerid:
SIGMA CONTROL 2 and SIGMA CONTROL BASIC

SIGMA CONTROL 2 on ülimalt paindliku, modulaarse ülesehitusega. Selle standardne konstruktsioon tähendab seda, et universaalse juhtsüsteemi saab kohandada kõikide KAESER KOMPRESSORENi laia tootevalikusse kuuluvate kompressoritega sobivaks. Modulaarne ülesehitus, mis koosneb peamisest juhtüksusest ja eraldi sisend-/väljundmoodulitest, annab SIGMA CONTROL 2-le veelgi paremad kommunikatsiooniomadused ja muudab selle kasutajasõbralikumaks.

Integreeritud veebiserver
SIGMA CONTROL 2 on varustatud oma isikliku veebiserveriga. See võimaldab kompressoriga suhelda intraneti/interneti kaudu. Nii saab igast internetibrauseriga arvutist vaadata salasõnaga kaitstult kompressori talitlusandmeid ning hooldus- ja häireteateid. Seeläbi muutub kompressorite käigushoidmine ja hooldamine veelgi lihtsamaks.

Energiasäästlik SIGMA PROFILiga kruvikompressori plokk

Antud võimsust saab põhimõtteliselt kasutada väikeste kompressoriplokkidega suurel pöörlemissagedusel või suurte kompressoriplokkidega väikesel pöörlemissagedusel. Suured ja aeglased kompressoriplokid on efektiivsemad ja toodavad sama võimsuse juures rohkem suruõhku. Seetõttu valmistab KAESER võimalikult madala pööretearvuga ja optimeeritud profiilidega kruvikompressori plokke. KAESERi kruvikompressor tasub end suruõhu kasutajale olulise energia kokkuhoiu tõttu kiiresti ära.

Sigma Profil

KAESERi SIGMA PROFIL

Ettevõttes KAESER KOMPRESSOREN välja töötatud ja pidevalt optimeeritud KAESER SIGMA PROFIL säästab seniste kruviprofiilidega võrreldes kuni 15 protsenti energiat.
Igas KAESERi kruvikompressori plokis töötavad rootorid selle energiat säästva profiiliga. Selle profiili rakendamine vastavas spetsiifilises tööjärgus tagab efektiivse energiakasutuse.
Suuremõõdulised, täppisliigendusega rull-laagrid ja minimaalsete hälvetega valmistusviis tagavad pika tööea ning suure usaldusväärsuse.

 
KAESER home Sitemap
More Information
Kaasaegne valmistusviis, kõrgeim kvaliteet
SIGMA PROFILE - rohkem suruõhku väiksema energiakuluga
Prospektid:
Rotary Screw Compressors
Compressed air treatment

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com