Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
  Kruvikompressorid
  OILFREE.AIR
  Kolbkompressorid
  Suruõhu järelkäsitlus
  Juhtimissüsteemid
  Vaakumkruvipumbad
  Puhurid
  Portatiivsed ehituskompressorid
  KAESER-originaalvaruosad
  SIGMA PET AIR - terviklahendus
  Suruõhu sisseost teenusena
  Industry 4.0
 
  

Üha rohkem suruõhukasutajaid valib KAESERi kompressorid

 

Tunneliehitus ja veekogude kaitse

Diislikütusel töötavad MOBILAIR-ehituskompressorid on nii ökonoomsed kui ka mitmeti kasutatavad: näiteks tagavad nad suruõhuvarustuse tunnelite ehitamisel (muuhulgas Gotthardi peatunnelis) või veekogude kaitsmisel suruõhu-õlitõkete kiireks ja usaldusväärseks ülesehitamiseks sadamates.

Mobilair diesel-driven compressors

screw compressors

Tööstus, käsitööndus, väikeettevõtlus

Tööstusettevõtete suruõhk tuleb tänapäeval peamiselt kruvikompressoritest. See tendents suureneb ka käsitöönduses ja väikeettevõtluses. KAESERi SIGMA PROFILiga kruvikompressorid peegeldavad selgelt seda arengut: kogu maailmas on töös rohkem kui 200 000 sellist ökonoomset, usaldusväärset masinat.

PET-pakendi tootmine

Selle pidevalt kasvava kasutusala jaoks leiutas KAESER KOMPRESSOREN väga ökonoomse süsteemilahenduse. SIGMA PET AIR-jaam koosneb madalrõhuastmest (kruvikompressor, juhtõhk) ja kõrgrõhuastmest (rõhutõstekompressor, puhumisõhk) koos jahutuskuivatiga. Selle eeliseks on soodsad soetamis- ja kasutuskulud ning väga suur töökindlus

screw compressors

rotary screw vacuum packages

Puhastamine, pakendamine, filtreerimine

KAESERi vaakumkruvikompressorid spetsiaalse KAESERi vaakumkruviplokiga leiavad kasutust imemis-, pakkimis-, kontrollimis-, kuivatus- ja gaasist vabastamise protsessides nagu ka filtreerimisel ning pudelite ja tuubide täitmisel. Ka need seadmed on varustatud tulevikuvalmidusega tööstusarvuti baasil SIGMA CONTROL 2 juhtimissüsteemiga.

Ülerõhu ja vaakumi kasutusala

KAESERi OMEGA PROFILiga rootorpuhurite (ülerõhk või vaakum) kasutusalade hulka kuuluvad näiteks settebasseinide aereerimine, kuivatamine, pulbriliste või teraliste ainete transportimine, puhastamine imemise abil, kontrolltestimine ja pakendamine.

rotary blowers

 
KAESER home Sitemap
More Information
KAESER Tööriistakohver
KAESER - Informatiivne kirjandus

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com