Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
  Kruvikompressorid
  OILFREE.AIR
  Kolbkompressorid
  Suruõhu järelkäsitlus
  Juhtimissüsteemid
  Vaakumkruvipumbad
  Puhurid
  Portatiivsed ehituskompressorid
  KAESER-originaalvaruosad
  SIGMA PET AIR - terviklahendus
  Suruõhu sisseost teenusena
Industry 4.0
 
  

Tööstus 4.0 – tulevik on alanud

 

Konfigureerimine, kohandamine, ise disainimine – individuaalsus on inimese loomuses. Kuid kuidas suudab terve tööstus vastu tulla sellele individuaallahenduste seeriatootmises valmistatud toodete soovile? 

Industrie 4.0

Tere tulemast neljanda Tööstusrevolutsiooni ajastusse

Digitaalne kommunikatsioon tooriku ja masina vahel võimaldab esimest korda toota erilahendusega tooteid, mis on valmistatud tööstusliku masstootmise meetoditega. See areng seab meie ette täiesti uued väljakutsed. Kuid Kaeser on selleks valmis. Teie partnerina pakume teile nutikaid ja enneolematult tõhusaid suruõhulahendusi, mis lisanduvad sujuvalt teie tootmis- ja energiahaldusse.

KAESER 4.0 – Reaalajas reguleerimine ja ennetav hooldus

Intelligentse ühendusega Kaeseri suruõhusüsteemid pakuvad ülipaindlikes Tööstuse 4.0 tootmiskeskkondades usaldusväärselt olukorra jaoks sobivaid suruõhuvõimsuseid ja -kvaliteeti. Lisaks tuvastatakse suruõhuvõrgus kõrvalekalded juba ennetavalt, et võimaldada hooldamist, enne kui kõrvalekaldest saab või kujuneb tehniline rike.

Selle kõige juures on koondjuhtimissüsteemil SIGMA AIR MANAGER 4.0 täita peaosa. Kogu SIGMA NETWORKi südamena edastab see kõik suruõhusüsteemide võimsusparameetrid reaalajas KAESER DATA CENTERisse, kus neid analüüsitakse, töödeldakse, täiendatakse Kaeseri spetsialistide teadmistega ja väljastatakse erinevatele mobiilsetele lõppseadmetele (seirekohad). Just see reaalaja-analüüs koos Kaeseri oskusteadmistega muudab ettenägeliku hoolduse üldse võimalikuks.

Teie eelised

  • Suruõhu juhtimissüsteemi muutlik kohandamine individualiseeritud seeriatootmise jaoks.
  • Parim võimalik tõhusus pideva reaalajas toimuva seire ja optimeerimise tõttu.
  • Maksimaalne kättesaadavus läbi kaugdiagnostika, ennetava hoolduse ja vältides kriitilisi tingimusi.
  • Optimaalne tulevikukindlus arvukate liideste, lihtsate tarkvara värskenduste ja integreeritud energiahalduse tõttu, mis vastab standardile ISO 50001.

SIGMA AIR MANAGER 4.0Süda

Kõik üksikasjad meie keskjuhtimissüsteemi talitluse, varustuse ja tehniliste peensuste kohta leiate siit: SIGMA AIR MANAGER 4.0

 
KAESER home Sitemap
More Information
Tööstus 4.0: küsimused ja vastused

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com