Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
  Kruvikompressorid
OILFREE.AIR
  Kolbkompressorid
  Suruõhu järelkäsitlus
  Juhtimissüsteemid
  Vaakumkruvipumbad
  Puhurid
  Portatiivsed ehituskompressorid
  KAESER-originaalvaruosad
  SIGMA PET AIR - terviklahendus
  Suruõhu sisseost teenusena
  Industry 4.0
 
  

Kuivkäiguga kruvikompressorid

 

Tehnilised andmed

2-astmeline, 
Jõudlus kuni 51 m³/min,
Töörõhk 4, 6, 8 ja 10 bar


Uus mõõde õlivabas suruõhumaailmas
KAESERI kaheastmeline kuivkäitatav kruvikompressor ei raba mitte ainult oma suurepärase disaini, vaid ka paljude innovatiivsete detailidega, millel kõigil on loomulikult KAESERI kvaliteet.

Pikaajaline efektiivsus
Suruõhk lihtsalt peab olema saadaval alati, kui seda vajatakse. Seetõttu on KAESERi 2-astmelised kuivkäiguga kruvikompressorid loodud selleks, et kesta ja tagada aastatepikkune usaldusväärne töötamine. Sisaldades äraproovitud ja katsetatud komponente, mis on välja töötatud peaaegu sajandipikkuse masinaehituses omandatud kogemuse tulemusena, tagavad KAESERi kompressorid vastupidavuse ja suruõhu kättesaadavuse, et rahuldada ka kõige rangemaid nõudeid.

Innovatsioon, mida võib usaldada
Kasutades kõiki eeliseid, mida Coburgis asuv Kaeseri uurimis- ja arendustegevuse keskus pakub, lõid Kaeseri insenerid innovatiivse pakettkontseptsiooni ning konstrueerisid 2-astmelise kuivkäiguga kruvikompressoriploki. Selle tulemusena on KAESERi kuivkäiguga kruvikompressorite õhkjahutusega mudelid saadaval näiteks mootori võimsustele kuni 355 kW.

Efektiivsus standardvarustuses
KAESERi kvaliteet ja asjatundlikkus muutuvad tõeliselt tähtsaks siis, kui jõutakse süsteemi kogukuludeni, mis on seotud investeeringutega põhivarasse, nagu kompressorid või terviklikud õhuvarustussüsteemid: Madalaimad võimalikud suruõhu kulud ja maksimaalse kättesaadavuse saab garanteerida ainult energiatõhususe ja teeninduse/hoolduse perfektse vastastikuse mõju kombineerimise kaudu ning käsitledes suruõhuvarustussüsteemi kui tervikut.

Hooldussõbralik
Need on universaalsed süsteemid, mille väljatöötamisel mõeldi kasutus- ja hoolduslihtsuse tagamisele juba konstrueerimise esimesest etapist alates. Vastupidavate osade ja tippkvaliteediga materjalide kasutamine esitab hooldusele väiksemaid nõudeid, tagab pikemad hooldusintervallid ja pikendab kasutusiga. Suurepärane ligipääs komponentidele tänu sobiliku suurusega hooldusustele ning väljapööratav jahuti on ainult mõned nendest omadustest, mis hõlbustavad hooldamist.


 
KAESER home Sitemap
More Information
Veenev tehnoloogia
Optimaalne jõudlus ja töökindlus
Kvaliteet detailides
Tõhusad ajami- ja jahutussüsteemid
Lisavarustusena sagedusmuundur (SFC)
Oluline sääst tänu energiakasutusele
Suruõhu kuivatamine kuivkäitatavatele kompressoritele

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com