Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
  Kruvikompressorid
  OILFREE.AIR
  Kolbkompressorid
  Suruõhu järelkäsitlus
  Juhtimissüsteemid
  Vaakumkruvipumbad
  Puhurid
  Portatiivsed ehituskompressorid
  KAESER-originaalvaruosad
  SIGMA PET AIR - terviklahendus
Suruõhu sisseost teenusena
  Industry 4.0
 
  

SIGMA AIR UTILITY-Suruõhu tarneleping

 

Hübriidteenusepakett

Ostke ainult suruõhku, mida tõepoolest vajate
Kujutlege, et teie uus suruõhuvarustussüsteem ei nõudnud mitte sentigi investeerimiskulu. Te ei pidanud seda ise rahastama ega otsima kapitali väljastpoolt, kuigi tegemist on kõrgtehnoloogilise suruõhusüsteemiga, mis tagab erakordse efektiivsuse. Teie suruõhuvarustus on pidevalt garanteeritud ja ettevõtte eelarve vajadus hoolduse ja remondi osas on null. Kõlab ju hästi? See ongi hästi. Vaadake ja lugege ise!

Eelised ilma kompromissideta
Vaevalt, et te oma energiavajaduse rahuldamiseks elektrijaama ehitama hakkaksite. Miks te siis peaksite oma likviidsed vahendid täieliku suruõhuvarustussüsteemi ostutehingusse investeerima, kui võiksite valida SIGMA AIR UTILITY-tarnelepingu paketi KAESERILT? Meie kanname hoolt kõige eest, alates projekteerimisest ja paigaldamisest kuni süsteemi käitamise, hoolduse ja remondini. See annab teile olulised eelised: usaldusväärse suruõhuvarustuse, maksimaalse energiaefektiivsuse ning täieliku kulude läbipaistvuse.

Kogu pakett ekspertide käest
Suruõhk on tootmise jaoks liiga tähtis, et jätta selle tarnimine kellegi teise kui tunnustatud ja suurte kogemustega spetsialistide hooleks. KAESER KOMPRESSORENi suruõhu tarneteenusepakett on kohandatav, mis tähendab, et KAESER eui paku mitte ainult rakendusepõhise süsteemi lahendusi, mille on välja töötanud suurte kogemustega suruõhuspetsialistid, vaid ka palju muud. Juhtiva kompressorite tootja ja suruõhusüsteemide varustajana pakub KAESER ka asjakohast riistvara – kompressoreid, suruõhu töötlemissüsteeme ja ülimoodsaid suruõhuseadmete juhtimissüsteeme – kogu maailmas tunnustatud „Made in Germany“ kvaliteediga. KAESERi Teleservice, logistikakeskus ja meie lai teenindusvõrk suurendavad suruõhu kasutuskindlust veelgi. Kõik klapib.

Läbipaistev ja usaldusväärne
Ettevõtted, kes ostavad uue ja tervikliku suruõhujaama asemel ainult tegevuseks vajatavat suruõhku, naudivad maksimaalset kulude läbipaistvust. Ühe kuupmeetri suruõhu hind määratakse lepinguliselt kindlaks pikemaks perioodiks ette, mis tagab palju usaldusväärsema aluse kulude hindamiseks kui keerukas mitmeosaline kalkulatsioon. Lepingus kindlaks määratud põhihind katab seadmete ja käituskulud ning suruõhu baasmahu kasutuse. Peale selle makstakse baasmahtu ületava õhukulu eest lepingus kokkulepitud hinda.


Juhtkonna lõputu katsumus:

Muutuvkulud mitte püsikulud

Ettevõtted peaksid suurendama muutuvkulude osa ja vähendama püsikulusid, mis võimaldab neil kindlustada müügitulu ja likviidsuse juhul, kui esineb majanduskriisist tingitud oluline käibe vähenemine. See on üks moodus, kuidas ettevõtte juhtkond saab tagada ettevõtte elujõulise tegevuse isegi raskete aegade korral.

 
KAESER home Sitemap
More Information
Nutikas valik suruõhu töökindlaks ja tõhusaks varustuseks
Prospekt:
SIGMA AIR UTILITY

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com