Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
Analüüs ja nõustamine
    Analüüs toob välja potentsiaali
  Kulude süstemaatiline vähendamine
  Suruõhuteenused
 
  

ADA – KESS: Kulude süstemaatiline vähendamine

 

Täpne projekteerimine programmide ADA ja & KESS abil

Kui suruõhu vajadus ja töötingimused on täpselt välja selgitatud, saab alustada detailselt projekteerimist. Uue süsteemi projekteerimisel võetakse arvesse kõiki olulisi parameetreid, milleks on nõutav rõhutase, süsteemi tootlikkus ja energiatarve.

Sõltumata sellest, millise suruõhurakendusega on tegemist, võite olla kindlad, et KAESERi ülikogenud insenerid töötavad välja süsteemi, mis töötab maksimaalse tõhususega ja vastab teie kõigile spetsiifilistele suruõhuvajadustele.

Võrratud kogemused koos KAESERi suruõhutoodete seeria täpse tundmisega võimaldavad KAESERi ekspertidel kasutada ära kõiki eeliseid, et viia energiakulud miinimumini.

01 Tegelik suruõhuvajadus

Suruõhusüsteemi projekteerimisel on esimeseks sammuks tegeliku õhuvajaduse määramine. KAESERI eksperdid saavad täpse ülevaate suruõhu kasutamisest tänu õhuvajaduse analüüsi (air demand analysis – ADA) teostamisele.02 Kontrollige energiatarbimist

Täpsed arvud näitavad iga simuleeritud süsteemi tegelikku energiatarbimist ja -tõhusust. See informatsioon on aluseks järgmisele sammule, mille käigus määratakse, milline süsteem on kõige energiasäästlikum.


03 Erivõimsuse võrdlus

Tegelikult vajalikku erivõimsust saab arvutada alles siis, kui tegelikku energiatarvet on võrreldud toodetava õhu mahuga. Sellisel juhul annab see informatsioon tõese pildi erinevate süsteemide energiavajadusest.

04 Optimaalse lahenduse leidmine

ADA abil kogutud andmeid analüüsitakse KAESERI energiasäästusüsteemi (Energy Saving System – KESS) abil. See KAESER KOMPRESSORENI poolt välja arendatud moodne tarkvara ei tule välja vaid ühe lahendusega, vaid pakub mitmest võimalusest kõige tõhusamat ja säästlikumat.

05 Realistlik energiasääst

KAESERi analüüsi- ja hindamisvahendid ADA ja KESS võimaldavad reaalselt prognoosida kavandatavast suruõhusüsteemist saavutatavat energiasäästu.

06 Suurepärane töökindlus

Tõhus suruõhusüsteem peab alati olema maksimaalselt kasutusvalmis. Seetõttu on iseenesestmõistetav, et KAESERI insenerid pööravad alati erilist tähelepanu sellele, et kõik suruõhusüsteemid oleksid kavandatud kõrge töökindluse ja jõudluse saavutamiseks.

07 Projekteerimine CAD-tehnoloogia abil

Täiustatud CAD-tehnoloogia võimaldab ka kõige väiksemates detailides täpselt modelleerida tegelikku paigalduskeskkonda ja annab kliendile virtuaalse ülevaate oma tulevasest suruõhusüsteemist juba kaua aega enne esimese kompressori paigaldamist.

 
KAESER home Sitemap
More Information
Mõõda, säästa, hinda
Soovituslikud paigalduslahendused ja 3D-vaated
Prospektid:
Questionnaire for Air Demand Analysis
Analysis and Advice

Download

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com