Tooted ja lahendused Teenused Online-teenused Prospektid Referentsid Infot KAESER´st Kontaktandmed Nõuanded Aktuaalset
 
Analüüs ja nõustamine
  Analüüs toob välja potentsiaali
    Kulude süstemaatiline vähendamine
  Suruõhuteenused
 
  

Analüüs toob välja potentsiaali

 

Õhuvajaduse analüüs – ADA

KAESER KOMPRESSORENI poolt välja töötatud arvutipõhine õhuvajaduse analüüsisüsteem (ADA) võimaldab suruõhusüsteemi optimeerimiseks koguda õigeid ja täpseid andmeid. Sellel analüüsi abil saadud õhutarbimisandmete põhjal aitab KAESERI energiasäästusüsteem (KAESER's Energy Saving System – KESS) iga suruõhurakenduse jaoks määrata parima süsteemilahenduse.

KAESERi energiasäästusüsteem – KESS

KESS töötleb ADA abil saadud andmeid nii, et saaks projekteerida tehnika viimasele sõnale vastava suruõhusüsteemi, mis on individuaalselt kohandatud kliendi suruõhuvajaduse lahendamiseks. Süsteemi erinevate variantide vaheline efektiivsuse võrdlus määrab, milline variant on igaks konkreetseks rakenduseks sobivaim.

Teie individuaalsetele vajadustele vastav lahendus

Teades ADA õhuvajadusandmeid ja KESSi abil saadud hinnanguid, võtavad KAESERi insenerid igal kokreetsel juhul vastu otsuse suruõhusüsteemi tüübi ja konstruktsiooni kohta. Laske KAESERil projekteerida süsteem, mis on individuaalselt kohandatud teie suruõhuvajaduse rahuldamiseks.

Vähenda energiakulusid

Elektrienergia kulu võib suruõhu tootmise kogukuludest moodustada kuni 90%. Sellest hoolimata peidavad paljud suruõhusüsteemid endas märkimisväärset energiasäästupotentsiaali – 30% või rohkem. Kokkuhoiu tagab kompressorite konstrueerimistehnoloogia ja moodsa arvutipõhise juhtimissüsteemi optimeeritud koostoime.

 
KAESER home Sitemap
More Information
Soovituslikud paigalduslahendused ja 3D-vaated
Projekti realiseerimine KAESERi kompressorite abil
Analysis and Advice

Download

ico_contactÜhendusevõtu vorm

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Privaatsuspoliis, KAESER KOMPRESSORID , info.estonia@kaeser.com